Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Váš uživatelský komfort. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek.
SOUHLASÍM
02.06.2023 11:00 - 04.06.2023 12:00
Veteránem Českým rájem

Veteran Car Club Jičín zve majitele automobilů a motocyklů vyrobených před rokem 1945. Během tří dnů opět procestujeme Český ráj a strávíme příjemný víkend se svými přáteli.     

Účastnit se mohou členové i nečlenové klubů historických vozidel - tedy pokud máte vozidlo, které stářím odpovídá uvedené kategorii a je v náležitém technickém stavu, naváhejte a přijeďte si užít jedninečnou krajinu se svým veteránem. 

Přihlášení účastníci dostanou podrobné pokyny a časový plán v předstihu prostřednictvím e-mailu

Stravování po celou dobu akce je individuální dle nabídky restaurace v kempu, případně na trase. Itinerář bude obsahovat vytipovaná stravovací zařízení. Ubytování v kempu v chatách, případně ve vlastním stanu, nebo karavanu. V omezené míře je k dispozici ubytování v motelu - rovněž přímo v areálu kempu. Objednávat lze už nyní - přímo u nového provozovatele rastaurace a kempu. Telefonní čísla a e-mail adresy jsou v sekci „Kontakty“

Startovné bylo stanoveno na 800.- Kč za stroj a celou posádku. 

Přihlášky jsou pouze elektronické - prostřednictvím formuláře na těchto stránkách. Termín pro podání přihlášky je do 20. května. Do stejného data prosíme o zaslání startovného na klubový účet.

 

Veteránem Českým rájem 2023 orientační program:

Pátek 2.6.2022                

             11:00 Sraz účastníků v kempu Rumcajs v Jičíne   

             13:00  Start páteční jízdy (po obědě)   

Sobota 3.6.2022     

              9:00 Rozprava v kempu,

              9:15 odjezd na Valdštejnovo náměstí,                 

             10:30  Start sobotní jízdy  

Neděle 4.6.2022    

             10:00 Strat spanilé jízdy z kempu,

             12:00 Vyhodnocení soutěže elegance v Libáni na náměstí,

             12:15 Závěr akcea a odjezd do kempu

 

 

Přihlášení účastníci

Příjmení jméno Auto / moto Značka výrobce Typ Rok výroby Splňuje podmínky
Ing Jeřábek Dalibor A MG VA Tourer / road 1938
Řezníček Zdeněk A Walter Bijou Bijou 1930
Stránský Richard A Praga Grand 1924 ANO
Šmeral Pavel A Aero 662 polocabriolet 1932 ANO
Stuchlík Lukáš A Jeep Willys Willys 1942
Nepovím Viktor A Ford company USA doctor cupe 1926
Nevečeřal Petr A AERO 30 1935

Pravidla akce

Soutěž a a jízdy pořádané VCC při AMK Jičín se jedou za plného silničního provozu. Řidiči - účastníci jsou proto povinni dodržovat veškerá pravidla provozu na pozemních komunikacích. Vozidla musí splňovat technické podmínky pro provoz, být vybavena platnou RZ (dříve SPZ) nebo ZRZ pro historická vozidla a příslušnými doklady. Řidič rovněž musí mít doklad zaplacení zákonného pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, které se bude účastnit akce. Uvedené doklady je účastník povinen předložit při registraci k soutěži. Bez předložení dokladů nebude umožněna účast v soutěži. Do soutěže nebudou připuštěny repliky, stavby a upravná vozidla (tuning). V případě pochybností předem konzultujte možnost účasti s pořadatelem prostřednictvím e-mailu: vccjicin@seznam.cz

Potvrzením tohoto textu (odesláním přihlášky) řidič prohlašuje, že je mu známo, že se akce účastní výlučně na své vlastní riziko, odpovídá za škody způsobené jiným účastníkům, nebo třetím osobám. Zároveň prohlašuje, že po pořadateli nebude uplatňovat jakoukoli náhradu za utrpené škody. To se netýká škod, prokazatelně způsobených pořadatelem.

Vzhledem k velkému zájmu o účast si pořadatel vyhrazuje právo odmítnout přihlášku. 

Motocyklisté jsou za jízdy povinni používat ochrannou přilbu.

Odesláním přihlášky účastník výslovně souhlasí se zpracováním osobních údajů pro účely evidence účastníků v souvislosti s akcemi pořádanými VCC Jičín.  

Účet pro zaslání startovného (nejdéle do 20. května)  KB Jičín č. účtu: 1332541/0100 Do sdělení pro příjemce uveďte příjmení řidiče.

Partneři