Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Váš uživatelský komfort. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek.
SOUHLASÍM
05.06.2020 11:00 - 07.06.2020 13:00
Veteránem Českým rájem pro vozidla do r.v. 1945

Tradiční třídenní setkání spojené s výletními jízdami krajem Českého ráje. Akce je vypsána pouze pro stroje vyrobené do roku 1945 včetně.

Setkání začíná páteční výletní jízdou okolím Jičína. Sraz účastníků je do 11:00. Po obědě společně odstartujeme na výletní trasu.

Sobotní program začíná na Valdštejnově náměstí v Jičíně, kam se po snídani přesuneme. Přibližně od 9:00 proběhne výstava strojů, v 10:00 pak rozprava s jezdci v Porotním sále jičínského zámku. První vozidlo odstartuje na trať tradičně v 10:30. Celková délka trasy je cca 95km Návrat vozidel do kempu v Jičíne se očekává mezi 17:00 a 18:00. Vyhlášení výsledků a zhodnocení celého dne plánujeme na 19:00. Večer přátelské posezení s živou hudbou.

 Nedělní spanilá jízda a soutěž elegance startuje v 9:30 přímo z kempu Rumcajs. Po vyhlášení výsledků soutěže elegance vč. diváckého hlasování o nejhezčí automobil a motocykl. Po ukončení přibližně ve 13:00 se účastníci rozjedou ke svým domovům, případně zpět do kempu Rumcajs v Jičíně.

Stravování po celou dobu akce je individuální dle nabídky restaurace v kempu, případně na trase. Propozice budou obsahovat vytipovaná stravovací zařízení. Ubytování v kempu v chatách, případně ve vlastním stanu, nebo karavanu. V omezené míře je k dispozici ubytování v motelu - rovněž přímo v areálu kempu. V okolí, v pěší dostupnosti, je několik penzionů a hotelů pro náročnější účastníky. Veškeré ubytování si každý účastník rezervuje sám, přímo v ubytovacím zařízení. Telefonní čísla a e-mail adresy jsou v sekci „Kontakty“

Parkování historických vozidel je přes noc zajištěno na hlídané ploše, přívěsy a doprovodná vozidla parkují přímo v kempu bezplatně. Obytné automobily a karavany podléhají poplatkům podle ceníku kempu.

Startovné za celou třídenní akci a posádku (stroj) činí 500,-Kč za automobil; 400,-Kč za motocykl. Uvedenou částku prosíme zašlete na účet pořadatele (viz „Kontakty“) nejdéle do termínu uzávěrky přihlášek. Platba na místě v termínu konání při registraci je s příplatkem 100,-Kč. Do zprávy pro příjemce nezapomeňte uvést jméno řidiče. 

Podmínkou účasti je odeslání přihlášky vyplněné v on-line formuláři.

Přihlášku k účasti na akci Veteránem Českým Rájem zašlete nejdéle

do 10. května 2018.

Trasa sobotní jízdy je zde:  https://mapy.cz/s/3ssWT

Nedělní trasa : https://mapy.cz/s/3t2wq

 

 

Sobotní trasa KML

Pravidla akce

Soutěž a a jízdy pořádané VCC při AMK Jičín se jedou za plného silničního provozu. Řidiči - účastníci jsou proto povinni dodržovat veškerá pravidla provozu na pozemních komunikacích. Vozidla musí splňovat technické podmínky pro provoz, být vybavena platnou RZ (dříve SPZ) nebo ZRZ pro historická vozidla a příslušnými doklady. Řidič rovněž musí mít doklad zaplacení zákonného pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, které se bude účastnit akce. Uvedené doklady je účastník povinen předložit při registraci k soutěži. Bez předložení dokladů nebude umožněna účast v soutěži. Do soutěže nebudou připuštěny repliky, stavby a upravná vozidla (tuning). V případě pochybností předem konzultujte možnost účasti s pořadatelem prostřednictvím e-mailu: vccjicin@seznam.cz

Potvrzením tohoto textu (odesláním přihlášky) řidič prohlašuje, že je mu známo, že se akce účastní výlučně na své vlastní riziko, odpovídá za škody způsobené jiným účastníkům, nebo třetím osobám. Zároveň prohlašuje, že po pořadateli nebude uplatňovat jakoukoli náhradu za utrpené škody. To se netýká škod, prokazatelně způsobených pořadatelem.

Vzhledem k velkému zájmu o účast si pořadatel vyhrazuje právo odmítnout přihlášku. V takovém případě bude pochopitelně vráceno již uhrazené startovné.

Motocyklisté jsou za jízdy povinni používat ochrannou přilbu.

Startovné:

za celou posádku (stroj) činí 500,-Kč za automobil; 400,-Kč za motocykl. Uvedenou částku prosíme zašlete na účet pořadatele (viz „Kontakty“) nejdéle do termínu uzávěrky přihlášek. Platba na místě v termínu konání při registraci je s příplatkem 100,-Kč. Do zprávy pro příjemce nezapomeňte uvést jméno řidiče.

Účet pro zaslání startovného (nejdéle do 15. května)  KB Jičín č. účtu: 1332541/0100 Do sdělení pro příjemce uveďte příjmení řidiče.

Partneři