Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Váš uživatelský komfort. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek.
SOUHLASÍM
28.09.2022 09:00 - 28.09.2022 17:00
Klubový výlet - Svatováclavská jízda

Vážení příznivci motorismu a veteránů obzvlášť

Letošní veteránská sezóna se nám pomalu chýlí k závěru a tak bude jistě potřeba se sejít a uplynulé období také zhodnotit. Všichni jsme se zúčastnili nejrůznějších soutěží a setkání, tak bude o čem popovídat. Zvu vás tímto na pravidelnou měsíční schůzi, která se bude konat opět v restauraci našeho areálu,v pátek 30. září v 19 hodin, tak jako obvykle.

Protože však ještě zbývá nějaký ten čas do úplného odstavení našich veteránů, uskutečníme tradičně

„Svatováclavskou jízdu“ 28. září ve středu.

Sejdeme se v 9 hodin v kempu, odjezd bude v 9,30 z kempu do Trutnova. Tam je domluvena prohlídka muzea vozidel Škoda od předválečných modelů po poslední, ještě české Škodovky. Tamní parta nadšenců vozidla nejen sbírá, ale i dokonale renovuje. K tomu mají dobře vybavenou dílnu a depozit značného množství dílů. Určitě je tam vidět více zajímavých strojů a nejen aut, než v německém muzeu Škody v Mladé Boleslavi. Po prohlídce muzea se zastavíme na oběd a vrátíme se domů oklikou přes Mladé Buky, Vrchlabí a Jilemnici, abychom se ještě trochu povozili.

Ještě prosím, kdo počítá , že se jízdy účastní, dejte mě vědět telefonem, SMS či jinak. Je třeba nahlásit přibližný počet zájemců, aby se mohli na nás připravit a zajistit kvalitní prohlídku a komentář.

                                                         Zdraví a na setkání se těší Honza Zápotocký

 


Partneři