Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Váš uživatelský komfort. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek.
SOUHLASÍM
12.05.2018 08:00
Cena prachovských skal - Změna místa srazu a přejímky !

Veteran Car Club Jičín zve majitele automobilů a motocyklů vyrobených před rokem 1985 na jednodenní orientační soutěžní jízdu.

Účastnit se mohou členové i nečlenové klubú historických vozidel - tedy pokud máte vozidlo, které stářím odpovídá uvedené kategorii a je v náležitém technickém a vzhledovém stavu, naváhejte a přijeďte si vyzkoušet veteránskou soutěž.

Trasa povede z Jičína, kouzelnou krajinou Českého ráje a Podkrkonoší s cílem opět v Jičíně. Celková délka trasy je cca 140 km … ale to jen pro ty, kteří nezakufrují :)

Soutěže se mohou účastnit vozidla odpovídající původnímu provedení a musí splňovat podmínky pro provoz na pozemních komunikacích. Stroj proto musí mít Registrační značku vč. platné technické kontroly, nebo průkaz historického vozidla se zvláštní registrační značkou a zaplacené povinné ručení (zelená karta).

Repliky a stroje v novodobém tuningu nebudou do soutěže přijaty. Pokud si nejste jisti, zda Váš stroj splňuje podmínky účasti, můžete nás kontaktovat na e- mailu: vccjicin@seznam.cz ideálně zašlete zároveň aktuální fotografii Vašeho stroje.

POZOR ZMĚNA:

Sraz účastníků a přejímka strojů je v sobotu 12. května 2018 od 8:00hod. v areálu kempu Rumcajs v Jičíně.

Časový plán

  • 8:00 - 10:00 příjezd účastníků a přejímka strojů (areál kempu Rumcajs - Jičín)
  • 10:10 rozprava s jezdci (kemp Rumcajs)
  • 10:30 start (Valdštejnovo náměstí) 
  • 16 - 18:00 předpokládaný příjezd do cíle
  • 19:00 vyhlášení výsledků

 

Startovné je stanoveno na 350 Kč - platí se v den konání při přejímce strojů.

Podmínkou účasti je odeslání přihlášky vyplněné v on-line formuláři.

Přihlášku prosím odešlete nejdéle do 10. května 2018.

 

Trasa CPS 2018:     https://mapy.cz/s/2CU8h

Trasa CPS 2018

Pravidla akce

Soutěž a a jízdy pořádané VCC při AMK Jičín se jedou za plného silničního provozu. Řidiči - účastníci jsou proto povinni dodržovat veškerá pravidla provozu na pozemních komunikacích. Vozidla musí splňovat technické podmínky pro provoz, být vybavena platnou RZ (dříve SPZ) nebo ZRZ pro historická vozidla a příslušnými doklady. Řidič rovněž musí mít doklad zaplacení zákonného pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Uvedené doklady je účastník povinen předložit při registraci k soutěži. Bez předložení dokladů nebude umožněna účast v soutěži. Do soutěže nebudou připuštěny repliky, stavby a upravná vozidla (tuning). V případě pochybností předem konzultujte možnost účasti s pořadatelem prostřednictvím e-mailu: vccjicin@seznam.cz

Potvrzením tohoto textu (odesláním přihlášky) řidič prohlašuje, že je mu známo, že se akce účastní výlučně na své vlastní riziko, odpovídá za škody způsobené jiným účastníkům, nebo třetím osobám. Zároveň prohlašuje, že po pořadateli nebude uplatňovat jakoukoli náhradu za utrpené škody. To se netýká škod, prokazatelně způsobených pořadatelem.

Vzhledem k velkému zájmu o účast si pořadatel vyhrazuje právo odmítnout přihlášku. V takovém případě bude pochopitelně vráceno již uhrazené startovné.

Motocyklisté jsou za jízdy povinni používat ochrannou přilbu.

Partneři