Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Váš uživatelský komfort. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek.
SOUHLASÍM
INFORMACE O SPOLEČNÝCH TESTACÍCH HISTORICKÝCH VOZIDEL

INFORMACE O TESTACÍCH VCC JIČÍN

Testace historických vozidel zajišťuje VCC Jičín nejen pro své členy, ale i pro ostatní příznivce historických strojů. Ceny testací pro zájemce mimo členskou základnu odpovídají cenám stanoveným AVCC AČR.

JARNÍ TERMÍN SPOLEČNÉ TESTACE HISTORICKÝCH VOZIDEL

byl stanoven na 21. dubna 2018

MÍSTO TESTACE: AUTOKEMP RUMCAJS JIČÍN

GPS: N 50° 26´36.062; E 15° 20´17.

V případě, že potřebujete domluvit individuální termín testace Vašeho historického vozidla, kontaktujte nás prosím na e-mailu: vccjicin@seznam.cz

PODMÍNKY PRO TESTOVÁNÍ HISTORICKÝCH VOZIDEL

 1. testovat lze vozidla r.v. 1986 a starší, která jsou v bezvadném technickém a optickém stavu, nebo ve vzácně dochovaném původním stavu a odpovídají dobové specifikaci.
 2. vozidla s r.v. 1960 a mladší musí před testováním absolvovat STK "na vyžádání majitele"
 3. žadatel při testaci předloží vyplněnou žádost o testování HV, fotografie formátu 6x9 cm na lesklém fotografickém papíře (auto: levo-přední pohled 6x, pravo-zadní pohled 6x; moto:
 4. poplatek za klubovou testaci(*): moto: 1000,- auto: 2000,-
 5. poplatek za krajskou testaci:
  moto: 1.000,- auto: 1.000,-
 6. vystavení ZRZ na Magistrátě v HK:
  moto do 50ccm 300,- moto nad 50ccm 500,- auto 800,-
 7. prodloužení testace (každoročně do 31.5. termín však zveřejňuje VCC Jičín na svých web stránkách - testace se provádějí v předstihu)
 8. poplatek za prodloužení platnosti průkaz HV(*):
  moto: 400,-
  auto: 400,-

* pro aktivní členy VCC Jičín jsou poskytovány slevy

NEMÁTE V PRUKAZU JIŽ VOLNÉ MÍSTO PRO RAZÍTKO PRODLOUŽENÍ NA ROK 2018 - 19? 

Pokud máte v průkazu historického vozidla na straně 3 již orazítkovaná všechna pole o testování, je potřeba před termínem testace vyměnit na příslušném magistrátě celý průkaz za nový. K tomu je potřeba nový jeden pár předpisových fotografií a vyplněná "Žádost o vydání nového dokladu k vozidlu" a původní "Žádost o provedení testování historického vozidla" (jednu z kopií s fotografiemi byste měli mít doma). Termín výměny je vhodné na magistrátu dohodnout telefonicky, zpravidla výměna není na počkání. Pokud na magistrát nepůjde sám vlastník vozidla a nechá se zastupovat, je potřeba zástupce vybavit plnou mocí!  

 

Případní zájemci si mohou požádat o individuální termín testace na níže uvedené e-mailové adrese vccjicin@seznam.cz

Partneři